3ročník/4závod 17.6.2016

Název

Popis

Krásné počasí, krásnou atmosféru, super závody, to vše bylo k vidění na čtvrtém závodu třetího ročníku „ AUTOPOINT CUP 2016“ v Motoareálu Chabařovice.
Opět se jelo na dvě kategorie což závodům přidává na atraktivitě. Zatím každé závody nabízeli hromadu „soubojů“ plech na plech a ani tentokrát to nebylo jinak. Pár aut v zápalu boje skončilo na střeše což pro diváky je v uvozovkách „super“ podívaná, ale vše se obešlo bez zranění, díky výztuhám které v samotném autě dle pravidel musejí být.
Závodů se podílelo 19 posádek což od začátku slibovalo pěkný zážitek jak pro diváky tak pro samotné závodníky. Poděkování patří pořadatelům v čele s Martinem Fridrichem který připravil dráhu tak jak byla připravena a dle hodnocení závodníků byla připravena na jedničku.
Ředitel závodu byl již tradičně Vlastim Vorel a k ruce mu byla jako asistentka Lída Křipalová, u mikrofonu stál a komentoval Jarda Tvrdík, foto pořizoval Karel Veselý a fotky zveřejní na stránka Facebooku „Autorallycross Chabařovice“.
Na stupně vítězů v první kategorii si tentokrát pro pohár došla posádka s vozem Subaru č. 214 s V.Dudys a K. Marková a v druhé kategorii J.Hladík str. s vozem Opel Astra č.17 .
Chtěl bych Vás pozvat na další, v pořadí pátý závod v tomto ročníku AutoPoint Cup 2016 který se bude konat 13. 8. 2016 od 10:30 , vstupné 20 Kč. Občerstvení zajištěno.